WITAMY SERDECZNIE NA STRONIE KOMITETU PiS OCHOTA

wtorek, 10 lutego 2015

Walentynki z Drink Barem Impreza z cyklu „W amerykańskim stylu” - 14.02 godz.18.00

Walentynki z Drink Barem
Impreza z cyklu  „W amerykańskim stylu”
14.02  godz.18.00 sobota

Zapraszamy na koncert połączony z pokazem i nauką tańców country. W ramach cyklu ,,W amerykańskim stylu” wystąpią gościnnie zespół DRINK BAR” oraz gospodarz imprezy  formacja taneczna STREFA COUNTRY. Imprezę poprowadzi Andrzej Pajewski.

DRINK BAR - grupa grająca od ponad dwudziestu lat muzykę amerykańskiego południa - bluegrass na oryginalnych instrumentach takich jak: 5-cio strunowe banjo, skrzypce, gitara akustyczna, mandolina i dobro, z zachowaniem charakterystycznej dla tej muzyki harmonii wokalnej. W repertuarze zespołu znajdują się również standardy country, rockabilly, piosenki meksykańskie oraz utwory własne. Muzykę wykonywaną przez zespół DRINK BAR cechuje duża dynamika i zawrotne tempa porywające słuchaczy.
DRINK BAR wielokrotnie występował na ważniejszych krajowych festiwalach i piknikach  country: w Mrągowie, Lesku, Bydgoszczy, Sułominie, Poznaniu, Krakowie, Warszawie....itd. Uczestniczył także w programach telewizyjnych m.in. w TVP 2 “Podróże z żartem”, oraz w wielu relacjach z imprez muzycznych. Zespół występował również poza granicami kraju:  w Niemczech, Estonii oraz Austrii. DRINK BAR znakomicie sprawdza się na imprezach plenerowych i klubowych
wprowadzając zawsze pogodny nastrój i atmosferę świetnej zabawy.

Bilety: 15 zł normalne, 10 zł ulgowe w ramach Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka

Ośrodek Kultury Ochoty ul. Grójecka 75

rezerwacja biletów pod nr tel 22 822 4870

Źródło: www.oko.com.pl